O NAS

Czym jest NLPt?

Jest to całościowy i autonomiczny system psychoterapii, którego podstawową ideą jest praca zorientowana na cel przy szczególnym uwzględnieniu komunikacji niewerbalnej oraz zrozumienia wewnętrznych psychicznych procesów.

Certyfikat NLPt

Certyfikat NLPt wydawany przez PS NLPt, uzyskany po zakończeniu czteroletniego szkolenia i pomyślnym dopełnieniu końcowej ewaluacji oraz pozostałych wymagań jest honorowany zarówno przez EANLPt, jak i EAP.

O Studium NLPt

Studium NLPt uczy jak stosować modele i metody NLP w kontekście pracy z pacjentami. Oprócz własnej terminologii, zapoznaje również z powszechnie stosowanymi pojęciami i metodami diagnostycznymi, co ułatwia absolwentom komunikację z przedstawicielami innych systemów terapii, z psychologami klinicznymi i psychiatrami.

Informacje szczegółowe

Cennik

 

Regulamin

 

Wymagania

 


ZAPISZ SIĘ

Poznaj program Studium NLPt…

Sprawdź terminarz dla obecnie odbywającej się edycji:

NASZ ZESPÓŁ


Więcej

Wybrana literatura NLP

Artykuły członków zespołu

Godziny zajęć grupowych
1094

Godziny zajęć indywidualnych
115

Godziny stażu klinicznego
400

Istniejemy od
1991

OPINIE

Właśnie jako studentka NLPt w Polskim Instytucie NLP, czekam na egzamin certyfikacyjny, który ma odbyć się w tym roku. Jeśli chodzi o edukację, z jakiej skorzystałam, uważam, że pozwoliła mi ona w pełni wykonywać zawód psychoterapeutki, realizując także swoją pasję. Narzędzia w jakie wyposażył mnie Instytut spełniają się doskonale, nieustannie jestem pod ich pozytywnym i zaskakującym wrażeniem. Osobiście uważam, że był to najpiękniejszy okres mojej dotychczasowej edukacji, czasami tylko żałuję, że się skończył.

Ewa Guzowska psychoterapeuta, coach

W Studium NLPt w Polskim Instytucie NLP nauczyłem się w kontakcie z wybitnymi profesjonalistami warsztatu psychoterapeuty. Uczestnictwo w Studium to przygoda życia, pełna twórczej radości i wytężonej pracy. Studium przygotowuje w pełni do wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Karol Buchnowski psychoterapeuta

Z Instytutem związana jestem od kilku lat. To co dla mnie wyróżnia Instytut to wykwalifikowana kadra prowadzących zajęcia i ciekawe praktyczne warsztaty. W trakcie nauki przeżyłam wiele wartościowych doświadczeń i zdobyłam praktyczną wiedzę, którą teraz z powodzeniem wykorzystuję w swojej praktyce psychoterapeuty i coacha. Bardzo ważna jest dla mnie też atmosfera Instytutu – kiedykolwiek tam przyjeżdżam czuję się jak w domu u przyjaciół. Serdecznie polecam.

Anna Morawska-Chodkowska psychoterapeuta, coach

Spełniamy wymogi:

Polecamy

Sprawdź też szkolenie coachingowe organizowane przez CC Innovation:

Kontakt

ul. Niedzielskiego 2E lok. 12, 01-875 Warszawa, gabinet: ul. Nauczycielska 6, 03-689 Warszawa
tel.: + 48 22 832 01 04 / tel. kom.: 500 283 384